• Int'l Trade Fair
    1. Sino Corrugated 2019
      Venue: Longyang Road, Pudong New Area, Shanghai
      Booth No.:N3B70

دستگاه سینگل فیسر

 دستگاه سینگل فیسر

سینگل فیسر مدل SF-FW220/180 دستگاهی است که در ساخت مقوای کنگره دار که نوعی ورقه موج دار مقوا است، مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به عنوان قلب خط تولید کارتن کنگره دار در صنعت بسته بندی مورد توجه است.

این محصول از یک رول استند مقوا و یک دستگاه ایجاد موج یک طرفه تشکیل شده است. مقوای کنگره دار ابتدا با بخار، جریان الکتریسیته یا روغن گرم شده و سپس توسط غلتک موجداربه شکل مورد نظر در می آید. پس از آن، قسمت های پیشانی موج با چسب های نشاسته ای پوشانده شده و به مقوای مسطح تک لبه چسبانده می شوند. بنابراین، کارتن یک طرفه کنگره دار ایجاد می شود.

سینگل فیسر برای کارتن های موج دار با اندازه فلوت بزرگ مناسب است که برای ساخت مواردی همچون جعبه آبجو، جعبه میوه، جعبه بسته بندی لوازم الکتریکی و غیره به کار می روند. این دستگاه همچنین می تواند برای ورقه های فیبری کنگره دار با اندازه فلوت کوچک استفاده شود. این محصول را می توان با سرعت و اندازه فلوت مورد نیاز از جمله UV/A،E، C، B، EB، . اندازه های سفارشی در خط تولید تنظیم کرد.

موقعیت سینگل فیسر در خط تولید مقوای کنگره دار کامپیوترپرسرعت WJ در نمودار ③ و همچنین در خط تولید مقوای کنگره دار یک لایه با سرعت بالا HS در نمودار ③ دیده می شود.

ویژگی ها
این دستگاه از فن آوری مکش هوای بیرونی برای هدایت کاغذ استفاده می کند. حجم هوا قابل تنظیم است که ثبات اندازه فلوت در سرعت بالا را تضمین می کند. کارتن کنگره دار از طریق جعبه خلاء و توسط فن بر روی غلتک ایجاد موج میانی کشیده می شود تا در محدوده 180 درجه یک منطقه فشار منفی تشکیل شود. بر این اساس، نورد کنگره انجام می پذیرد.
بخش محرکه از سینگل فیسر جدا شده است و دارای یک جعبه محرکه مستقل است. یک قفل کاردان برای انتقال نیرو به کار می رود. این کار به طور موثری منابع ارتعاش را جدا کرده و انتقال نیروی با ثبات تر، کارکرد مطمئن تر و قابلیت نگهداری بهتری فراهم می کند. به این ترتیب، کل دستگاه توانایی کارکرد پایدارتری در سرعت های بالا دارد.
جعبه دنده کاهنده توسط چرخ دنده بسته به حرکت در آمده و با غوطه ور شدن روغن روانکاری می شود تا لرزش دستگاه کاهش یابد.
بخش پوشش چسب در قسمتی جداگانه و با ریل راهنما تعبیه شده است. به این ترتیب، می توان آن را برای تعمیر و نگهداری آسان به طور کامل خارج کرد.
سطح غلتک تغذیه چسب دارای پرداخت ویژه ای به شکل توری و حکاکی شده و همچنین پوشش کروم است.
این دستگاه قادر به چرخه خودکار تغذیه چسب و کنترل پنوماتیک پوشش و بازنشانی چسب است.
استفاده از روش چسب زنی نفوذی منطقه تماس را بین غلتک چسب و مایع چسب را گسترش می دهد. عرض چسب زنی و مقدار آن هر دو به صورت الکتریکی تنظیم می شوند. این باعث افزایش بیشتر راندمان کاری می شود.
سینگل فیسر به صورت انتخابی قابلیت تجهیز به صفحه نمایش درز چسب زنی را دارد و یا این درز به صورت خودکار با توجه به سرعت خط تولید تنظیم خواهد شد.
بخش ایجاد موج می تواند به طور کامل برداشته شده و غلتک های ایجاد موج به راحتی و بر اساس ساختار ماژولار تعویض شوند. این قسمت برای تعمیر و نگهداری آسان و همچنین تغییرات و ترکیب های سریع اندازه فلوت های مختلف از کل دستگاه جدا شده است.
غلتک های ایجاد موج بالا و پایین ورق از فولاد آلیاژی با کیفیت بالا از جنس 48CrMo ساخته شده اند. با توجه به عملیات حرارتی، سختی آنها بین محدوده 58 تا 62 درجه HRC است. سطوح سنگ زنی شده و با کروم پوشش داده شده اند. علاوه بر این، قطر این دو غلتک به ترتیب 320 و 360 است. سرعت های طراحی شده به صورت مسقل 180 و 220 متر بر دقیقه است.
سینگل فیسر را می توان با یک دستگاه اسپری برای تنظیم رطوبت مقوای کنگره دار هماهنگ کرد.
موتور فرکانس متغیر به عنوان محرکه اصلی انتخاب شده است. این موتور توسط PLC به صورتی کنترل می شود تا با تمام خط تولید همگام شود.

اسامی مرتبط
تولید کننده دستگاه ورق کنگره دار | راه حل تولید ورق بسته بندی | تولید کننده متریال بسته بندی

فرم انتقادات و پیشنهادات
دیگر تولیدات